Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Maciej Małozięć odebrał w Warszawie nominację do nagrody „Anody” Jana Rodowicza – FILM – prezentacja nominowanego.

maloziecW minioną niedzielę w sali pod Liberatorem w Muzeum Powstania Warszawskiego Maciej Małozięć odebrał nominację nagrody Jana Rodowicza „Anody” w kategorii „dokonań i postaw, stanowiących wzór do naśladowania dla młodych pokoleń”.
Dębiczanina do nagrody zgłosił Zarząd Okręgu Tarnów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, którego jest wiceprezesem. Poprzez zgłoszenie do tej prestiżowej nagrody docenione zostały jego zasługi w pracy na rzecz środowiska weteranów AK w Dębicy. Na naszym profilu FB można obejrzeć film prezentujący sylwetkę Macieja Małozięcia pokazany podczas Gali w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Obszerniejszy film o nominowanym można obejrzeć TUTAJ 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.