Previous
Next
Previous
Next

Chciał przekupić policjantów

PolicjaPolicjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali 61-letniego mieszkańca Krakowa. Mężczyzna chciał wręczyć policjantom pieniądze w zamian za uniknięcie mandatu karnego.
Do kontroli drogowej doszło w piątek w miejscowści Parkosz. Policjanci pełniący służbę nieoznakowanym radiwozem z wideorejestratorem zatrzymali kierującego ciężarowym manem. Kierowca jechał z prędkością 74 km/h, gdzie ograniczenie wynosi 50 km/h. Po wylegitymowaniu, kierowcą ciężarówki okazał się 61-letni mieszkaniec Krakowa. Poinformowany o przyczynie kontroli, mężczyzna zaproponował inny sposób „załatwienia sprawy”.
Kierowca chciał wręczyć funkcjonariuszom pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności mandatowych. Mieszkaniec Krakowa został zatrzyamny i przewieziony do komendy policji w Dębicy. Tego samego dnia męźczyźnie przedstawiono zarzuty, do których się przyznał i złożył obszerne wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.