Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Między życiem, a śmiercią

safo_zolnierze_201618 marca w Domu Kultury „Śnieżka” w spektaklu „Między życiem, a śmiercią” wystąpi Grupa Artystyczna „Safo”. Spektakl, wpisujący się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zostanie wystawiony dwukrotnie – o godz.10.00 (impreza zamknięta) i 18.00 (impreza otwarta), wstęp wolny.
Aranżacje muzyczne: Piotr Madura
Scenariusz i reżyseria: Dominika Migoń – na podstawie pamiętników i wspomnień Powstańców Warszawskich
Instruktor wokalny: Agnieszka Augustynowicz
Realizacja dźwięku i światła: Krzysztof Czernia
Wystąpią:
Bartosz Piechota, Jakub Skupień, Natalia Ochab, Jakub Morawczyński, Jakub Lula, Rafał Serafin, Jagoda Misiewicz, Aleksandra Występek, Patrycja Serafin, Maria Socha, Aleksandra Ożóg, Maria Furgał, Julia Bukała, Agnieszka Górska, Klaudia Tarnawska, Kinga Kania, Karolina Kliś.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.