Previous
Next

Śniadanie wielkanocne w Domu Dziennego Pobytu w Dębicy

sniadanie24 marca w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Mościckiego w Dębicy zorganizowane zostało uroczyste śniadanie wielkanocne. Do świątecznego stołu razem z podopiecznymi Domu Dziennego Pobytu oraz Domu Seniora zasiedli: burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk oraz zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko.
W świątecznym spotkaniu z podopieczni Domu Dziennego Pobytu uczestniczyli także pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – dyrektor placówki Małgorzata Kędzior i jej zastępca Marzena Socha, kierownik DDP Halina Cholewa oraz kierownik Działu Usług Opiekuńczych MOPS Renata Plizga. Wszystkim zebranym na wielkanocnym spotkaniu najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta złożył burmistrz Mariusz Szewczyk i zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko. Do życzeń dołączyła się dyrekcja i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Gospodarze miasta zostali obdarowani przez pensjonariuszy Domu Dziennego Pobytu i Domu Seniora pięknymi, wielkanocnymi stroikami, które seniorzy wykonali własnoręcznie podczas jednych z wielu przedświątecznych warsztatów odbywających się w placówce.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.