Previous
Next
Previous
Next

I Urodziny Klubu Endorfina !

endorfinaCzas płynie nieubłaganie ! Dacie wiarę, że od roku, codziennie, niestrudzeni wyznaczacie nowe cele, podnosicie coraz wyżej poprzeczkę i regularnie ćwiczycie z Nami ? Jest to świetna okazja by uczcić Waszą wytrwałość i świętować Pierwszą Rocznicę istnienia Endorfiny. Serdecznie zapraszamy na nowatorskie lekcje, specjalne maratony, konkursy, PROMOCJE i mnóstwo pozytywnej energii ! A to wszystko już w Sobotę 2 Kwietnia. Startujemy o godzinie 08:00 – nie może Was zabraknąć.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.