Previous
Next
Previous
Next

Świąteczna giełda talentów stowarzyszenia „Radość”

12670785_889890177798403_5138505681368755546_nNadchodzący świąteczny czas to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania swojej twórczości, rękodzieła które cieszy nie tylko oko, ale i duszę… Szereg kiermaszy, konkursów oraz wystaw w których nierzadko zdobywamy wyróżnienia, powoduje, że wszystko co „wypuszczamy z naszych rąk” tworzone jest z ogromną pasją i zaangażowaniem. Pragniemy w tym miejscu dodać, iż nasze wyroby z racji swej unikatowości są doskonałym i oryginalnym pomysłem na prezent dla najbliższych na wszelakie okazje. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w kiermaszach oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym – zaprasza stowarzyszenie „Radość”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.