Previous
Next
Previous
Next

Tradycje Wielkanocne w Gminie Dębica

Tradycje plakat 2016aaaaaWójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Zespół Szkół w Podgrodziu oraz Rada Sołecka Podgrodzie, serdecznie zapraszają na wydarzenie pod nazwą „Tradycje Wielkanocne w Gminie Dębica”, które odbędzie się 13 marca 2016 r., o godz. 13.00. w Zespole Szkół w Podgrodziu.
W ramach imprezy Panie z Kół Gospodyń Wiejskich zaprezentują świąteczne potrawy wzbogacające tradycje Świąt Wielkanocnych oryginalnym smakiem nieznanym w innych zakątkach Polski, natomiast uczniowie z Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica pokażą bogactwo tradycyjnych ozdób wielkanocnych wykonanych różnymi metodami i technikami.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.