Previous
Next
Previous
Next

Ferie zimowe już za nami

ferieeWszystko co dobre, szybko się kończy, jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością nie będzie brakowało uczestnikom ferii zimowych zorganizowanych przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Zadbaliśmy o to, aby czas spędzony z nami był czasem twórczym, radosnym i pełnym fantastycznych pomysłów. Codziennie nowe zadania, codziennie mnóstwo wrażeń, zabaw i przygód, które mieli możliwość przeżyć uczestnicy ferii. W ofercie znalazły się między innymi: zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, klub gier stolikowych, zabawy integracyjne i warsztaty czytelnicze oraz ekologiczne. Każdy mógł wziąć udział w swoich ulubionych zajęciach, lub spróbować czegoś innego, odkryć w sobie nowe talenty.
Powstały wspaniałe prace plastyczne nawiązujące do zbliżającej się wiosny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia taneczne podczas których dzieci mogły nauczyć się m.in. polskich tańców ludowych jak i innych kultur oraz tańca mażoretkowo-estradowego. Podczas tegorocznej zimy śniegu jak na lekarstwo, mimo to Biblioteka w Latoszynie doskonale poradzono sobie bez niego. Dzieciaki „ulepiły” bałwanka z kubków do napojów. Biblioteki odwiedziły również pupile dzieci – kotki z okazji przypadającego 17 lutego Światowego Dnia Kota. Ciekawym akcentem była wizyta żółwika Franklina, który podróżował po bibliotekach i spotykał się z dziećmi.
W Centrum Edukacji Ekologicznej dla uczniów gimnazjum przeprowadzone zostały zajęcia z mikroskopami, młodzież mogła zobaczyć powiększone gotowe preparaty, uzyskać własne oraz zobaczyć proces rozmnażania drożdży. Warsztaty kulinarne z proziakami w roli głównej oraz wizyta w Parku Owadów i Pajęczaków to atrakcje, które czekały na dzieci ze Szkoły Podstawowej.
Udział w zajęciach dostarczył dzieciom wiele radości, frajdy i zadowolenia o czym świadczyć mogły uśmiechy na ich twarzach, natomiast nas organizatorów cieszy fakt, że tak dużo osób skorzystało z naszej oferty. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które uczestniczyły w zajęciach i rodzicom za ich przyprowadzanie. Mamy nadzieję, że spotkamy się już za rok.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.