Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tragiczny wypadek w Weryni

PolicjaW Weryni w powiecie kolbuszowskim na drodze wojewódzkiej nr 875 volkswagen transporter zderzył się z ciężarową scanią.Trzy osoby zginęły na miejscu. Do szpitala trafiło pięć osób rannych w wypadku. Wczoraj po południu w szpitalu zmarł czwarty poszkodowany w zdarzeniu. Niestety nie udało się uratować również życia 29-letniego pasażera busa, który zmarł dzisiaj rano.

Wczoraj około 9.30 dyżurny kolbuszowskiej komendy został powiadomiony o wypadku w Weryni na drodze wojewódzkiej nr 875 relacji Kolbuszowa – Sokołów Małopolski. W zderzeniu volkswagena transportera z ciężarową scanią na miejscu zginęło trzech pasażerów volkswagena: 19-letni mieszkaniec województwa lubelskiego i dwóch mieszkańców powiatu mieleckiego w wieku 23 i 28 lat. Busem podróżowało osiem osób.Wczoraj po południu, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł czwarty pasażer –  25-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Niestety nie udało się uratować również życia 29-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, który zmarł dzisiaj rano w szpitalu. W szpitalu pozostają jeszcze dwaj mieszkańcy powiatu mieleckiego 25-latek, który kierował busem i 28-letni pasażer. 20-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, który również podróżował volkswagenem transporterem został wczoraj zwolniony do domu.
Kierowca scani – 51-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego nie odniósł obrażeń.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że busem podróżowali piłkarze z III–ligowego klubu piłkarskiego. Prawdopodobnie jechali na mecz. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika również, że do wypadku doszło na łuku drogi. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Na miejscu  wypadku przez niemal 9 godzin pracowali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego kolbuszowskiej jednostki oraz prokurator. Wykonane na miejscu oględziny, dokumentacja fotograficzna oraz zabezpieczone ślady, pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.