Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tysiące dębiczan skorzystało z oferty MOSiR Dębica podczas ferii zimowych

aquatrackWielkim sukcesem pod względem ilości osób jakie odwiedziły obiekty Miejskiego Ośrodka sportu i Rekreacji w Dębicy zakończyły się ferie zimowe. Oferta atrakcji i wydarzeń przygotowana przez dębicki ośrodek przypadła do gustu nie tylko dzieciom i młodzieży, ale również osobom dorosłym zarówno z terenu miasta jak i okolicznych miejscowości, którzy bardzo chętnie brali udział w organizowanych na obiektach imprezach.

Niekwestionowanym liderem pod kątem frekwencji okazało się miejskie lodowisko, które przyjęło ponad 16 tys. gości co dało wynik o prawie 4 tys. lepszy od ferii w roku poprzednim. Dzięki wydłużonym godzinom dostępności lodowiska dziennie mogło ze ślizgawki skorzystać prawie 1150 osób. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wydarzenia organizowane w kompleksie basenowym.

Wodny tor przeszkód AQUATRACK był niewątpliwie największą atrakcją tegorocznych ferii zimowych na dębickim basenie. Przez 4 dni, kiedy tor był rozstawiony na obiekcie odwiedziło nas 2,6 tys. osób. Blisko 100 dzieci wzięło udział w darmowej nauce pływania oraz zabawach wodnych prowadzonych przez instruktorów MOSiR” – mówi Marta Pawełko – Tokarz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

W przeciągu całego okresu zimowej przerwy w nauce baseny odwiedziło 7,3 tys. gości, prawie 2,3 tys. osób więcej niż w roku ubiegłym. Ofertę dopełniły wydarzenia odbywające się na hali sportowej w Domu Sportu. Pokaz gimnastyki artystycznej oraz „Świetlicowe Potyczki” organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przyciągnęły wielu widzów, którzy wyrażali duże uznanie dla organizacji imprezy zarówno dla jej organizatorów jak i uczestników.

Jak podkreśla dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marta Pawełko – Tokarz tak duże zainteresowanie ofertą zaproponowaną przez MOSiR bardzo cieszy i mobilizuje do dalszej pracy. Już rozpoczęły się prace nad ofertą wakacyjną, która ma być jeszcze bardziej urozmaicona i atrakcyjna niż ta przygotowana na okres ferii zimowych. 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.