Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Strażacy przenieśli bocianie gniazdo

??????????W dniu 25 lutego miała miejsce nietypowa akcja w Brzostku polegająca na usunięciu gniazda bocianiego z komina wentylacyjnego znajdującego się na budynku przedszkola. Strażacy z JRG Nr 2 z Dębicy przy pomocy samochodu drabina SD-30, wspomagani   podnośnikiem hydraulicznym z OSP Nawsie Brzosteckie oraz dźwigiem z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 z Mielca, przenieśli gniazdo na przygotowanej wcześniej platformie i zamontowali je na nowym słupie  znajdującym się na terenie przedszkola.
Źródło: PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.