Previous
Next
Previous
Next

Zespół Szkół Specjalnych zaprasza na Dzień Otwarty

zsspZespól Szkół Specjalnych w Dębicy zaprasza 15 marca 2016 r. na Dzień Otwarty w godz. 10.00 – 14.00.
Cały czas trwa na nabór do szkół: podstawowej,  gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy oraz na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze.
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
39-200 Dębica, ul. Matejki 22
tel. (0-14) 677-85-98
mail: zss-debica@oswiata.org.pl
www.zssdebica.edu.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.