Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka: to nasz najlepszy tydzień w historii naszego portalu- DZIĘKUJEMY!

dane 2Nie będziemy udawać, że super się znamy się na FB i wszystkich tajemnicach jakie każdy może odszukać na swoim profilu. Jest tego tak wiele, że pewnie długie tygodnie trzeba by spędzić, aby poznać co, po co i jak działa.  Nas od mniej więcej tygodnia fascynują cyferki jakie pojawiają się w statystykach dostępnych dla administratorów. Gdy w ubiegły piątek „zasięg postów” przekroczył 10 tys, byliśmy bardzo ucieszeni. Rano w minioną sobotę liczba ta sięgała już 15 000. A potem było już tylko lepiej. Niedziela to był nieustanny wzrost osób oglądających nasz profil i portal. W poniedziałek przecieraliśmy oczy ze zdumienia widząc liczbę 20 tys, która wciąż rosła. Dziś, w piątek 11 marca,  liczba 33 391 jest dla nas szokiem. Takiego wyniku nie mieliśmy jeszcze nigdy w naszej historii  i jest to dla nasz ogromna satysfakcja, że „statystycznie” 1/4 mieszkańców powiatu dębickiego zagląda na nasz profil FB i portal.  Jak wynika z danych „fejsbukowych” blisko 1/3 odwiedzających nasz profil to kobiety w wieku 25-34 lat. Być może fakt, że Ziemia Dębicka też jest „kobietą” sprawia, że właśnie panie tak chętnie nas odwiedzają. Nie wiemy, ale bardzo nas to cieszy i zapraszamy! I po raz kolejny dziękujemy! To dla nas ogromna zachęta do dalszej pracy i  wprowadzania dalszych zmian na portalu.dane
Redakcja Ziemi Dębickiej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.