Previous
Next
Previous
Next

XXVI Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje

26omkrMiejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje regionalne XXVI Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, przesłuchania odbędą się w Domu Kultury „Śnieżka” 28 kwietnia br.
Prosimy o wytypowanie max. 3 uczniów (placówki kulturalne – 4 uczestników) z każdej grupy wiekowej zainteresowanych sztuką recytacji oraz przesłanie czytelnie wypełnionych kart uczestnika w terminie do 20 kwietnia br. na adres:
Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica,
tel./fax 14 670 31 67, e-mail: konkursy@mokdebica.pl
Regulamin i karta uczestnika konkursu są dostępne na stronie: http://mokdebica.pl/.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.