Previous
Next
Previous
Next

Bardzo dobre występy dębickich hokeistów

hokejŻacy Młodsi UKH Dębica w spotkaniu w ramach podkarpacko-małopolskiej ligi pewnie pokonali KTH KM Krynica 6:2. Bardzo dobrze zaprezentowali się także Minihokeiści, którzy zwyciężyli przyjezdnych 8:5.
Żak Młodszy: UKH Dębica – KTH KM Krynica 6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
0:1 Marcin KUZAK 2:51
1:1 Adam KOZIOŁ 3:21
2:1 Kamil ŻĄDŁO, as. Dawid BALASA 6:00
3:1 Dawid BALASA, as. Dariusz CHWASTEK 10:05
4:1 Dawid BALASA 13:49
5:1 Bartosz KIELAR 17:31
5:2 Bartłomiej HOROSZKO, as. Wiktor REGUŁA 21:49
6:2 Kamil ŻĄDŁO, as. Dawid BALASA 40:19
SKŁAD UKH DĘBICA: Oskar WRONA, Jakub BARAN, Adam KOZIOŁ, Dawid BALASA, Kamil Żądło, Dariusz CHWASTEK, Wiktor MANIAK, Bartosz KIELAR, Mikołaj PĘKALA, Bartosz SYPIEŃ, Jakub KIERAŚ, Wojciech WOŚ, Piotr BUKOWY, Jakub GAWLE, Jakub KUBIENIEC

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.