Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ofensywa inwestycyjna w gminie Pilzno

pilzno-herbGmina Pilzno rozpoczyna ofensywę inwestycyjną na drogach gminnych. Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie przebudowy 8 dróg i budowę kanalizacji deszczowej ulic Reja oraz Reymonta. W sumie prace pochłoną ponad 1,03 mln zł i zostaną przeprowadzone przez Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A.
w Dębicy.
Wykonanie nawierzchni asfaltowej i odwodnienia lub remont chodnika zaplanowano: na dwóch drogach osiedlowych w Strzegocicach, w Lipinach, w Gołęczynie (droga na Dzika), remont chodnika przy ul. Pana Tadeusza w Pilźnie, przy ul. Koprowskiego w Pilźnie (nawierzchnia asfaltowa – 200mb, nawierzchnia z kruszywa – 400mb), w Bielowach (droga „przez wieś”), na osiedlu przy ul. Niepodległości w Pilźnie (ulice: Marycjusza, Józefczyka, Księdza Wilka, Skłodowskiej, Reja (oraz boczna), Reymonta.
Po zakończeniu prac mieszkańcy zyskają około 3 kilometrów przebudowanych dróg. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia 84-miesięcznego okresu gwarancji.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.