Previous
Next
Previous
Next

Wycieczka szkolna do Braciejowej

IMG_137327 kwietnia  Dom Kultury w Braciejowej odwiedzili uczniowie z ZS w Gumniskach wraz z opiekunami : panią Grażyną Rojek , panią Marzeną Bania oraz ich rodzicami. W pierwszej kolejności dzieci odwiedziły bibliotekę publiczną , gdzie pani bibliotekarka opowiedziała na czym polega praca w bibliotece oraz zapoznały się z księgozbiorem biblioteki. Dzieci były bardzo zainteresowane biblioteką i zadawały mnóstwo pytań. 

Następnie dzieci odwiedziły strażaków z OSP . Panowie pokazali całe wyposażenie samochodu i tłumaczyli jakie ma zastosowanie. Samochód zrobił na nich wielkie wrażenie. Dzieci były podekscytowane, pełne emocji i radości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.