Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Otwarcie sezonu turystycznego w Parku Owadów i Pajęczaków w Stobiernej.

DSC_0034Rozpoczęcie sezonu w Parku Owadów i Pajęczaków w Stobiernej nastąpi 1 maja. W weekendy każdy zainteresowany może skorzystać z obiektu w godzinach od 14: 00 – 18: 00, natomiast w dni powszednie zapraszamy do zwiedzania osoby indywidualnie oraz grupy szkolne, po wcześniejszym kontakcie z pracownikami Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej pod numerem tel: 724 346 922
Zwiedzanie Parku Owadów i Pajęczaków jest darmowe!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.