Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trzech kierowców straciło prawa jazdy

policeKolejni młodzi kierowcy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami. Tym razem dwóch motocyklistów i jeden kierowca samochodu osobowego.
Wczoraj policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy trzem kierowcom. W miejscowości Bielowy, dwóch motocyklistów w terenie zabudowanym jechało z prędkością 120 km/h. Pierwszy z nich to 24-letni mieszkaniec Smarżowej kierujący hondą, drugi motocyklista to 22-letni mieszkaniec miejscowości Siedliska Bogusz kierujący yamahą. Trzecim kierowcą, który wczoraj stracił prawo jazdy był 23-letni mieszkaniec Stasiówki, który po ulicach Dębicy jeździł volkswagenem z prędkością 110 km/h. Zatrzymane prawa jazdy mężczyźni stracą na najbliższe 3 miesiące.  
Prowadzone przez policjantów regularne kontrole prędkości mają na celu eliminowanie negatywnych zachowań kierowców na drogach powiatu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.