Previous
Next
Previous
Next

Producent laminatów wsparł Dom Pomocy Społecznej im. Św. Ojca Pio w Dębicy

dps_pio_debicaDzięki hojności firmy Kronospan HPL Sp. z o.o. – producentowi laminatów dekoracyjnych HPL, płyt kompaktowych oraz obrzeży meblowych – Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Ojca Pio w Dębicy czeka remont. Przedsiębiorca przekazał bezpłatnie 150 płyt HPL, które posłużą do zabezpieczenia ścian w pokojach mieszkalnych i w korytarzach, co poprawi estetykę wnętrz DPS. – Cieszy nas, że są na świecie ludzie, którym los mieszkańców naszego domu nie jest obojętny. Gest pana Doehringa Rainera, Dyrektora Generalnego Kronospanu, jest dla nas bardzo cenny – mówi Beata Nosal, Dyrektor dębickiego DPS.

 – Wsparcie dla DPS, to jeden z efektów dobrych relacji samorządu z przedsiębiorcami działającymi w powiecie. Temat był prowadzony przez nasze Centrum Obsługi Przedsiębiorcy funkcjonujące w ramach Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Zamówień Publicznych, któremu szefuje Dyrektor Piotr Król – wyjaśnia Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego. Dodaje, że są czynione starania, aby rozszerzyć współpracę z firmą Kronospan. – Chcielibyśmy, żeby spółka objęła swoim patronatem jedną z klas w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy. Gdyby realizacja pomysłu się powiodła, uczniowie, w ramach szkolnych warsztatów, mogliby na przykład wykonywać dla powiatowych placówek meble z materiałów przekazanych przez firmę – mówi Wicestarosta Mateusz Pasek.

źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.