Previous
Next
Previous
Next

Międzypokoleniowy Spektakl „Złodziej czasu” – wydarzenie w Pilźnie

11081267_1121123537901669_7841184939093065365_nCo to znaczy ukraść komuś czas? Co się dzieje, gdy ukradną ci wspomnienia – dobre lub złe? Kto ukradł czas? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy na Międzypokoleniowy Spektakl „Złodziej czasu”, przygotowany przez uczestników projektu Art Generacje Pilzno pod opieką Fundacji Edukacji i Kultury Drama Way.
Wznowieniowy pokaz spektaklu odbędzie się 27 kwietnia o godz. 10.45 w Domu Kultury przy ul. Węgierskiej 30 w Pilźnie. Po spektaklu (ok. 50 min.) przewidziana jest rozmowa uczestników projektu z widownią.
Premiera spektaklu odbyła się 27 lutego, towarzyszyła jej wystawa portretów fotograficznych uczestników. Spektakl „Złodziej czasu” oraz wystawa portretów są podsumowaniem Art Generacji w Pilźnie – międzypokoleniowego projektu edukacji kulturalnej, realizowanego w Dębicy, Pilźnie i Warszawie. Projekt finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Partnerami działań w Pilźnie są: Towarzystwo Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej, Dom Kultury w Pilźnie, Dom Pomocy Społecznej w Parkoszu, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Pilźnie, Publiczne Gimnazjum w Pilźnie.
Fotoreportaż można obejrzeć pod tym linkiem https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1114928915187798.1073741855.117797044900995&type=3&__mref=message_bubble

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.