Previous
Next

Rozpoczęcie obchodów X- lecia działalności II LO w Dębicy

???????????????????????????????Konkursem recytatorskim i poezji śpiewanej „Dojrzewanie do radości” 22 kwietnia w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy zainaugurowane zostały obchody 10- lecia istnienia szkoły, której patronem jest ks. Jan Twardowski. Recytacji wierszy poety i poezji śpiewanej w różnych interpretacjach mogli w piątkowe południe wysłuchać przybyli do sami lustrzanej II LO członkowie jury, zaproszeni goście oraz uczniowie tej szkoły.

Występom uczestników w gronie których znaleźli się zarówno uczniowie szkół gimnazjalnych jak i średnich z terenu powiatu dębickiego przysłuchiwali się m.in. burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy Szczepan Mroczek, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy Monika Rojek-Kałek oraz dyrektor II LO im. Ks. Jana Twardowskiego Marta Czekaj.

Po trwających blisko godzinę prezentacjach jury w składzie: Jan Borek, Dominika Migoń oraz Karolina Chmiel zdecydowało przyznać kategorii recytacja I miejsce Juli Dziedzic (ZS nr 2), II miejsce Natalia Wałęga (ZSE), III miejsce Szymonowi Bielatowiczowi (MG 4). Wyróżnienie w tej kategorii otrzymały: Karolina Zaworska (MG 3) oraz Hanna Bek (MG 1).W kategorii poezja śpiewana: I miejsce zajęła Żaneta Susz i Sebastian Kosiński (II LO). Wyróżnienie trafiło do zespołu wokalnego z Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu, który wystąpił w składzie: Maria Barnaś, Weronika Chęciek, Natalia Darłak, Karolina Mazur, Magdalena Szczepanek.

Nagrody laureatom konkursu recytatorskiego i poezji śpiewanej „Dojrzewanie do radości”wręczyli burmistrz Mariusz Szewczyk, przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek i dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego Marta Czekaj.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.