Previous
Next
Previous
Next

3.Dębicka Dziesiątka z Tikkurila w najbliższą niedzielę

13307344_617472855077086_1627223771852796492_nJuż w najbliższą niedzielę, 29 maja odbędzie się organizowana przez Klub Biegacza Maratończyk Dębica 3. Dziesiątka z Tikkurila. Udział w biegu weźmie ponad 350 osób dorosłych oraz 150 dzieci które wystartują w zorganizowanym po raz pierwszy Minimaratonie dla dzieci do lat 10.

O godzinie 10.00 spod ratusza wystartuje Tikkurila Minimaraton w którym pobiegną na dystansie od 50-400 metrów dzieci do lat 10. Wszystkie dzieci, które ukończą bieg otrzymają medale, upominki oraz słodycze. Dla najmłodszych uczestników biegu organizatorzy zaplanowali także zabawy i konkursy, które odbędą się po biegach.
O godzinie 11.00 na dystansie 10 km wystartują dorośli w 3. Dębickiej Dziesiątce z Tikkurilą. Na liście uczestników są biegacze m.in. z Rzeszowa, Jasła, Ropczyc, Wierzchosławic, Jarosławia, Tarnowa, Stalowej Woli, Chrzanowa, Buska – Zdroju, Radomyśla Wielkiego, Dąbrowy Tarnowskiej, Trzciany i Łańcuta. Najliczniejszą grupę uczestników stanowią dębiczanie i mieszkańcy powiatu dębickiego.
Trasa 10 kilometrowego biegu rozpocznie się przy ul. Ratuszowej i będzie wiodła ul. Saperów, ul. Kościuszki, ul. Kosynierów Racławickich, ul. Mościckiego, ul. Metalowców. Nawrót nastąpi na rondzie przy firmie Darco i biegacze do mety pobiegną tą samą trasą. W biegu głównym obowiązuje 90 minutowy limit czasowy.
Organizatorzy dla uczestników biegu przewidzieli liczne nagrody. Dla wszystkich którzy ukończą bieg przewidziane są medale , a nagrody specjalne trafią do 3 kobiet i 3 mężczyzn którzy jako pierwsi dotrą na metę. Dla uczestników przewidziane są także nagrody rzeczowe przyznawane w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz losowanie nagród wśród wszystkich którzy ukończą bieg.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.