Previous
Next
Previous
Next

Dębica i okolice pomagają bezdomniakom z przytuliska w Zawadzie.

1275 kg karmy, smakołyki oraz 2 kocyki, to dary dla psiaków, które dotarły w sobotę do przytuliska w Zawadzie. To wszystko dzięki wyjątkowej, jednodniowej akcji „Pomagamy psiakom”. Pan Bartosz Baczyński postanowił wesprzeć wolontarystyczne działania Psiego Azylku i poprzez własną fb stronę Spotted.Dębica i okolice zachęcił ludzi do pomagania. Uruchomił 13 miejsc w Dębicy, gdzie podczas jednego dnia – w piątek zbierano dary. Debiut akcji okazał się trafiony, a mieszkańcy Dębicy i okolic pokazali, że los bezdomniaków nie jest im obojętny. Zebrane dary trafiły do przytuliska.
Dziękujemy Panu Bartoszowi oraz Właścicielom, Pracownikom oraz Klientom wszystkich 13 punktów zbiórki karmy w Dębicy za empatię i wielki serce. Podziękowania kierujemy do:
Atelier Słodkości – ul. Poddęby 13
Al.Capone Dębica, ul. Rzeszowska 20
Al. Capone Dębica, ul. Krakowska 62
Cukrolandia Dębica, ul. Żuławskiego 2
Doner King, Dębica, ul. Żuławskiego 3
FanSport Dębica, ul. Kolejowa 20
Garaż Blasku Auto Detailing, Dębica, ul. Polna 35
Office Kredyt, Dębica, ul. Łąkowa 46
Ogródek Piwny Carpe Diem, Dębica, ul. Rynek 1
Peppermint Solarium, Dębica, ul. Kolejowa 30C
Pizzeria Hades, Dębica, ul. Krakowska 75
Plaza Sport , Dębica, ul. Krakowska 55
Pub Przekręt , Dębica ul. Kolejowa 15 A
Błysk w ślepiach psiaków z przytuliska spowodował, że ich ogonki zamerdały radośnie!!! DZIĘKUJEMY
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.