Previous
Next
Previous
Next

Czworo recytatorów pojedzie do Starachowic

SONY DSCDominika Osika, Michał Wawrzonek, Alicja Wojnarowska i Agnieszka Pająk zostali laureatami eliminacji regionalnych 26. Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbywały się 9 maja w Domu Kultury „Śnieżka”. Laureaci otrzymali nominacje do finału konkursu w Starachowicach.

 Dziecięcy Festiwal Słowa, XXVI Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski eliminacje regionalne.

 Protokół jury

 Jury w składzie: Mariola Łabno-Flaumenhaft, Robert Żurek, Jan Borek  po obejrzeniu i wysłuchaniu 17 prezentacji recytatorskich w kat. 0-III i 27 prezentacji w kat. IV-VI przyznało następujące nagrody:
w kategorii uczniów klas 0-III:
TURNIEJ RECYTATORSKI
Nominacje:
Dominik Osika – SP nr 8 – Dębica
Michał Wawrzonek – SP nr 8 – Dębica
Wyróżnienia:
Bartłomiej Dudzik – SP nr 1 Mielec
Maja Kołodziej – ZS nr 1 – Dębica
Wiktoria Tworek – SP nr 11 – Dębica
Julia Sikora – DK Śnieżka MOK – Dębica
Amelia Gancarz – SP nr 1 – Mielec
TURNIEJ WYWIEDZIONE ZE SŁOWA
Nominacja:
Alicja Wojnarowska – DK Śnieżka MOK – Dębica
w kategorii uczniów klas IV-VI:
TURNIEJ RECYTATORSKI
Nominacja:
Agnieszka Pająk – SP nr 1 – Mielec
Wyróżnienia:
Magdalena Mazur – CKiB Gminy Dębica
Sara Chwastek – SP nr 8 – Dębica
Kamila Kopacz – SP nr 1 – Mielec
Michał Michoń – ZSP – Straszęcin
Kornelia Kopera – DK Śnieżka MOK – Dębica
Weronika Chmura – PSP – Wola Wielka
Eliza Banach – CKiB Gminy Dębica
Nominacje do finału konkursu, który odbędzie się w dniach 27 – 29 maja 2016 r. w Starachowickim Centrum Kultury otrzymują: Dominika Osika, Michał Wawrzonek, Alicja Wojnarowska, Agnieszka Pająk.
Organizatorem eliminacji i fundatorem nagród jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.