Previous
Next

Jarmark drzew i krzewów na dębickim Rynku już w najbliższą sobotę

jarmark (6)Już w najbliższą sobotę, 14 maja na Rynku w Dębicy odbędzie się kolejna odsłona jarmarku. Będzie to Jarmark Nasion, Drzew i Krzewów oraz Zieleni Ozdobnej i Ogrodowej, podczas którego mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości będą mieli możliwość zakupienia krzewów, nasion, sadzonek kwiatów oraz drzewek.
Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekać będą na odwiedzających tego dnia dębicki Rynek. Na scenie muszli koncertowej wystąpią zespoły w ramach organizowanych w ta sobotę Konfrontacji Zespołów Ludowych i Śpiewaczych. Jarmarkowi towarzyszyć będzie również „Dembicka Giełda Staroci”, na której wystawcy oferować będą przedmioty z dawnych lat, monety, książki, biżuterię oraz różnego rodzaju drobiazgi. W Jarmarku nasion, drzew i krzewów, zieleni ozdobnej i ogrodowej oraz Dembickiej Giełdzie Staroci może wziąć udział każdy zainteresowany przedstawieniem i sprzedażą swojego towaru wystawca.

„Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dębicy i okolicznych miejscowości w najbliższą sobotę na dębicki Rynek na sezonowy jarmark zieleni. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wystawcy oferujący sadzonki roślin, krzewów, drzew i kwiatów nie tylko będą sprzedawać rośliny, ale będzie także okazja do zasięgnięcia u nich fachowej wiedzy jak pielęgnować rośliny czy przycinać drzewa” – mówi Monika Rojek- Kałek, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy, organizator jarmarku.
Kontakt dla zainteresowanych wystawieniem stoiska podczas jarmarku zieleni:
Tel. 14 683 82 39, 14 683 81 04
e-mail: monika.rojek@umdebica.pl, sylwia.gwozdz@umdebica.pl , klaudia.stalec@umdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.