Previous
Next
Previous
Next

Laureaci Olimpuska. Uczniowie z KANY najlepsi w Polsce!

konkurs-II-1Trzech uczniów uczęszczających na zajęcia z języka angielskiego w Katolickim Centrum Edukacji KANA w Dębicy zajęło miejsca na podium podczas ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Bartłomiej Sak  oraz Mikołaj Dziuk zajęli III miejsce w kategorii klas drugich, natomiast Karol Kubieniec z klasy pierwszej okazał się najlepszy w Polsce zajmując I miejsce w swojej grupie wiekowej. Wszystkich uczniów do olimpiady przygotowała mgr Edyta Rycharska, lektor języka angielskiego w Katolickim Centrum Edukacji KANA.
Olimpusek to ciesząca się dużą popularnością ogólnopolska olimpiada przeznaczona dla najmłodszych uczniów. W tym roku 17 słuchaczy dębickiej KANY z klas I-III postanowiło podjąć wyzwanie i zmierzyć się z testem z języka angielskiego. Wyzwanie było tym większe, że w tym roku do Olimpuska przystąpiło ponad 12 tysięcy uczniów ze wspomnianego etapu edukacyjnego z całej Polski. Test obejmował zestaw 21 pytań, które pozwoliły sprawdzić wiedzę ze słownictwa oraz podstawowych zwrotów językowych. Uczniowie zachęceni ciekawą formułą, bardzo ambitnie przystąpili do pogłębiania wiedzy i powtarzania niezbędnych wiadomości. Z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali też konkursowe zadania. Po wielu tygodniach oczekiwania na wyniki, okazało się, że mamy wielki powód do dumy. Uczniowie: Karol Kubieniec z klasy I oraz Bartłomiej Sak i Mikołaj Dziuk z klasy II, zdobyli tytuł laureata.
Przewidziano dla nich dyplomy i nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplomy uznania.
Nagrody zostaną wręczone 8 czerwca br. podczas uroczystości zakończenia zajęć edukacyjnych w Katolickim Centrum Edukacji KANA dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Konkursy tego typu, szczególnie skierowane do najmłodszej grupy uczniów, motywują ich do pogłębiania wiedzy i rozbudzają ciekawość świata – mówi Edyta Rycharska, która przygotowała młodzież do olimpiady.
Laureatom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w olimpiadzie gratulujemy wiedzy oraz życzymy dalszych sukcesów i motywacji w nauce.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.