Previous
Next

Tragedia w Dębicy: Kobieta wypadła z okna. Nie żyje – materiał ESKA Rzeszów

kobieta wypadła z okna55-latka prawdopodobnie wychyliła się zbyt mocno podczas wieszania prania. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
Dziś rano w Dębicy przy ulicy Mościckiego doszło do tragedii.

Około 8.30 dyżurny policji został powiadomiony przez mieszkańców, że pod oknami leży ranna kobieta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-latka wieszała pranie na zewnętrznej suszarce, wychyliła się zbyt mocno i wypadła z okna na trzecim piętrze.Kobieta doznała poważnych obrażeń i trafiła do szpitala, gdzie, mimo wysiłków lekarzy, zmarła.
Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.
źródło: http://rzeszow.eska.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.