Previous
Next
Previous
Next

Rajdowe emocje w Zwierniku

rajd37 załóg pojechało w Super Oesie w Zwierniku. Z malowniczą, ale i dość trudną trasą najlepiej poradził sobie duet Krzysztof Czoch – Krzysztof Ogórek. Reprezentanci Automobilklubu Podkarpackiego ze znaczną przewagą zdominowali rywalizację nie tylko swojej klasie, osiągając najszybszy czas dnia. Puchary Burmistrz Pilzna trafiły również do czołowych zawodników w innych klasach.
– Zobaczyliśmy w akcji załogi z Kielc czy okolic Dębicy, Krosna, Krakowa i Rzeszowa. Wyścig był skierowany przede wszystkim do amatorów – wystarczyło mieć dobre chęci, prawo jazdy i sprawny samochód. W klasie gości pojechali natomiast zawodnicy posiadający licencję i profesjonalnie przygotowane samochody. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji imprezy – mówi Bartłomiej Dziurzyński, prezes Automobilklubu Stomil w Dębicy.
Co ciekawe, najszybszy na trasie Krzysztof Czoch wraca do intensywnego ścigania po kilku latach przerwy. – Dłuższa przerwa była związana z założeniem rodziny. Wspaniale jest znów poczuć adrenalinę związaną ze startami. Dzisiejsza trasa była piękna, organizatorzy spisali się medal – mówi Krzysztof Czoch, który samodzielnie stworzył właściwie jedyne takie subaru w Polsce o mocy ok. 300 koni mechanicznych.
Zarówno sołtys Zwiernika, jak i Burmistrz Pilzna dali zielone światło do organizacji kolejnych tego typu przedsięwzięć na terenie miejscowości Zwiernik oraz gminy Pilzno.
– Jestem usatysfakcjonowana ze współpracy z automobilklubem. Jako samorząd staramy się nieustannie podnosić komfort i jakość gminnych dróg. Tylko w ostatnich 5 latach powstało 60 kilometrów nowych dróg asfaltowych. Kontynuujemy tę strategię, ogłaszamy kolejne przetargi – zaznacza Ewa Gołębiowska, burmistrz Pilzna.
Zwycięzcy w poszczególnych klasach:
Gość: Marcin Wilusz, Wojciech Witkowski (Automobilklub Małopolski)
HS: Jan Biegoń, Waldemar Zima (Automobilklub Stomil w Dębicy)
K1: Wojciech Marciniec, Marcin Marciniec (Automobilklub Stomil w Dębicy)
K2: Dariusz Gajdosz, Jakub Czoch (Automobilklub Podkarpacki)
K3: Grzegorz Pawlik, Jakub Nenko (Niezrzeszeni – Kraków)
K4: Wojciech Kędzior, Mateusz Trznadel (Automobilklub Stomil w Dębicy)
K5: Krzysztof Czoch, Krzysztof Ogórek (Automobilklub Podkarpacki)
Więcej fotografii można zobaczyć pod tym linkiem http://pilzno.um.gov.pl/node/2664
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.