Previous
Next
Previous
Next

Wystawa: Cezary Łutowicz – fotografia

galeria_mok_2016lutowicz2.jpg zaproszenieGaleria Sztuki MOK, Muzeum Okręgowe w Sandomierzu oraz autor zapraszają na otwarcie wystawy: Cezary Łutowicz – fotografia. Wernisaż odbędzie się 10 czerwca br. o godz.19.00, wystawę będzie można zobaczyć do 3 lipca.

Cezary Łutowicz zajmuje się fotografią artystyczną. Zdobył wiele prestiżowych wyróżnień w tej dziedzinie twórczej, między innymi, został doceniony i nagrodzony za rozszerzenie granic fotografii. Jak twierdzi szacunek do fotografii klasycznej ma dalej w sobie, ale inspiruje go głównie fotografia jako świadoma transformacja obrazu z wykorzystaniem współczesnych technologii komputerowych. Potwierdzają to eksponowane na wystawie fotografie – m.in. obrazy Nowego Jorku, miasta często odwiedzanego przez artystę. Swoją kolekcję fotografii autor tak skomentował: „Powidoki, ten termin, choć nie precyzyjnie przeze mnie użyty, jest najlepszym słowem na to co chcę przekazać. Żadne zdjęcie nie opisze, nie przybliży, nie odda prawdy o tym miejscu… Postanowiłem pokazać emocje, które we mnie zostają… – a czy to jeszcze są zdjęcia…?”.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.