Previous
Next

Średnioterminowa prognoza pogody dla woj. Podkarpackiego

965583369Na okres:

Od godz. 19.30 dnia 12.05.2016 (czwartek)
Do godz. 19.30 dnia 17.05.2016 (wtorek)
12/13 – 14.05 (czwartek/piątek – sobota)
Zachmurzenie duże, okresami opady deszczu, miejscami burze. Temperatura minimalna od 10 oC do 12 oC. Temperatura maksymalna od 19 oC do 21 oC. Wiatr słaby, zmienny, w czasie burz dość silny i porywisty.
14/15 – 17.05 (sobota/niedziela – wtorek)
Zachmurzenie umiarkowane okresami duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna od 4oC do 6oC, jedynie w nocy z soby na niedzielę od 8oC do 10oC. Temperatura maksymalna od 13oC do 16oC. Wiatr umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.