Previous
Next
Previous
Next

Dulcza przekroczyła stan ostrzegawczy, obecnie poziom wody opada

Woda w Wisłoce nie stwarza na razie zagrożenia, ale w 2010 roku rzeka zalał przybrzeżne tereny
Woda w Wisłoce nie stwarza na razie zagrożenia, ale w 2010 roku rzeka zalała przybrzeżne tereny

Wskutek intensywnych opadów o 14 cm został przekroczony stan ostrzegawczy na rzece Dulcza w Łękach Dolnych. Stan alarmowy wynosi 300 cm i do jego osiągnięcie brakuje 86 cm. Obecnie poziom wody w rzece opada. W pozostałych rzekach regionu poziom wody jest podniesiony, ale nie osiąga stanów ostrzegawczych. Na rzecze Grabiniance w Czarnej powoli podnosi się poziom wody, ale nie stanowi obecnie zagrożenia. W największej rzece regionu – Wisłoce woda utrzymuje się poniżej stanów ostrzegawczych, ale w okolicach Jasła od kilku godzin obserwuje się wzrost poziomu rzeki.
Przypominamy, że stan monitoring powodziowy jest dostępny na stronie:http://www.debica.prospect.pl/wizualizacja/punkt_pomiarowy.php?prze=LDDU

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.