Previous
Next
Previous
Next

Święto flagi w w Jaźwinach

Od lewej Łukasz Para, Szczepan Mikosz, Kamil Para
Od lewej: Łukasz Para, Szczepan Mikosz, Kamil Para

W przed dzień majowych uroczystości w Zespole Szkół w Jaźwinach odbyła się uroczysta akademia z okazji Międzynarodowego Święta Pracy oraz kolejnej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej, jak również Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej przypadającego na 2 maja oraz 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Uczniowie gimnazjum przypomnieli zarys historyczny dotyczący w/w wydarzeń. Młodsi mieli okazje obejrzeć tematyczne filmiki i prezentacje dotyczące symboliki naszego symbolu narodowego jakim jest flaga. Apel to jedna z form lekcji patriotyzmu dla młodego pokolenia. DSCF5922

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.