Previous
Next
Previous
Next

41-letni mężczyzna wypadł z balkonu na czwartym piętrze

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do jakiego doszło na ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni mieszkaniec Dębicy wypadł z czwartego piętra bloku.Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20, w bloku przy ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. Wstępne ustalenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna w wieku 41 lat miał przebywać na balkonie mieszkania, a następnie wskutek niefortunnego wychylenia się przez barierkę, spadł na ziemię. Przytomnego mężczyznę z wewnętrznymi obrażeniami przewieziono do dębickiego szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.