Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na ul. Słonecznej w Dębicy

PolicjaW piątek na ulicy Słonecznej w Dębicy doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia opla zafiry z motorowerem obrażeń doznała 50-letnia kobieta. Poszkodowaną przewieziono do dębickiego szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego w piątek około godz.14 na ulicy Słonecznej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń funcjonariuszy wynika, że kierujący oplem zafira wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z naprzeciwka kierującej motorowerem. W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiała 50-letnia mieszkanka Grabin. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala w Dębicy. Kierujący oplem zafira 65-letni mieszkaniec Dębicy nie ucierpiał w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników wypadku. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.