Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na spływ rzeką Wisłoką

SPLYW_KAJAKOWY_2016_okGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, w imieniu organizatorów Powiatu Dębickiego, Miasta Dębica i Gminy Dębica bardzo serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Ogólnopolskim Spływie Kajakowym „ WISŁOKA 2016”.
Impreza odbędzie się w dniu 25 czerwca 2016 r. ( sobota ) na trasie: Pilzno – Dębica – Kozłów gm. Dębica.
Program imprezy:
25 czerwca 2016r.
I etap: Pilzno (zapora na Wisłoce) – Dębica (tama na Wisłoce) – 15,5 km
9 00 – 10 40 – Przyjmowanie i weryfikacja uczestników spływu – Pilzno ( zapora na Wisłoce )
11 00 Uroczyste otwarcie spływu
11 20 Start I ETAPU
13 00 – 14 00 – Posiłek regeneracyjny (tama na Wisłoce)
II etap: Dębica (tama na Wisłoce) – Kozłów gm. Dębica (Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy „JAŁOWCE” – 7,5 km
27 czerwca 2015 r. – II etap Pilzno – Kozłów
14. 15 Start II ETAPU
15. 30 Meta w Kozłowie gmina Dębica – Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy „Jałowce” –
15. 45 Posiłek regeneracyjny
16. 00 Zakończenie spływu
Spływ rzeką Wisłoką jest turystyczną promocją regionu i wyeksponowanie mało znanej, ale uroczej i dzikiej rzeki Wisłoka. Malownicze dorzecze, czyste powietrze, różnorodność rzeźby terenu, zachęcają do uczestnictwa w kajakowym szaleństwie.  Spływ kajakowy to jedna z najciekawszych form aktywnej turystyki, to świetna odskocznia od codziennej rutyny,  a wysiłek przy wiosłowaniu i pokonane kilometry są źródłem ogromnej satysfakcji.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.