Previous
Next

Wypadek w Stasiówce, motocyklista trafił szpitala

policjaWczoraj po południu doszło do wypadku drogowego w Stasiówce. W zderzeniu motocykla z samochodem osobowym ucierpiał 45-letni motocyklista. Mężczyznę przewieziono do dębickiego szpitala.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący motocyklem hyosung 45-letni mieszkaniec Dębicy nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na jego tył. W wyniku doznanych obrażeń motocyklista został przewieziony do szpitala w Dębicy, gdzie pozostał do dalszego leczenia.
 
Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem poszkodowanego wykazało w jego organizmie 1,3 promila alkoholu. Kierujący samochodem renault laguna 22-letni mieszkaniec miejscowości Mała oraz jego dwóch pasażerów nie ucierpiało w wypadku. Badanie alkomatem kierującego renaultem wykazało jego trzeźwość. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
 
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.