Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na wędrówkę z Dębicy do Gębiczyny

DSC09124W sobotę, 14 maja odbędzie się pierwszy Pieszy Rajd „Ku Pocieszeniu”. Wędrówka, która jest promocją spędzania wolnego czasu bez alkoholu wyruszy z Dębicy (ul. Raczyńskich 7) o godz. 11. Trasa liczy sobie ok. 15 km i wjedzie przez następujące miejsca: Dębica – Wolica – Kopaliny- Gumniska – Polana Kałużówka – Połomia – Gębiczyna. Na mecie, przy Centrum Edukacji Ekologicznej w Gębiczynie przewidziano ognisko dla uczestników.
– Jeśli lubisz aktywnie i niebanalnie wypocząć, chcesz miło i zdrowo spędzić czas, poczuć więź z naturą, poznać historię naszego regionu, dołącz do nas koniecznie – zachecają organizatorzy.
Dodatkowe informacje pod nr tel. 883 584 147.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.