Previous
Next
Previous
Next

Wojciech Iwasieczko czytał dzieciom bajkę

???????????????????????????????Legendy o białym orle w interpretacji zastępcy burmistrza Wojciecha Iwasieczki miały okazję wysłuchać dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 przy ul. Sienkiewicza w Dębicy. Dzieci zrewanżowały się wiceburmistrzowi pięknym przedstawieniem o początkach państwa polskiego.

W pięknych i bardzo efektownych strojach przy tworzeniu których zaangażowane były zarówno wychowawczynie z przedszkola jak i rodzice przedszkolaków początki państwa polskiego w specjalnym spektaklu pt. „Legenda o Lechu, Czechu i Rusie” przedstawiły 5 i 6 letnie dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9. Do występu dzieci przygotowała wychowawczyni grupy Anna Kuczera. Duże zaangażowanie wychowawczyni w przygotowanie dzieci podkreśliła także dyrektor placówki Marta Laskowska. Wojciech Iwasieczko pogratulował dzieciom pięknego i bardzo dobrze przygotowanego występu i przeczytał im legendę o białym orle, a na zakończenie spotkania wpisał się do księgi pamiątkowej przedszkola. Dzieci podziękowały burmistrzowi za przybycie wręczając mu specjalny dyplom i pamiątkowy kubeczek, a przedszkolaki zostały obdarowane przez burmistrza drobnymi upominkami – odblaskami, które zwiększą ich bezpieczeństwo na drodze.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.