Previous
Next
Previous
Next

Zawalił się strop na hali w „Siarkopolu”, dębiccy strażacy szukali ludzi w gruzowisku

DSC_0212a4 maja 2016r. Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Dębicy uczestniczyła w pierwszym  od jej powołania zdarzeniu. O godzinie 13.23 została zadysponowana do zawalonej hali w dawnym Siarkopolu w Tarnobrzegu. Zadaniem naszej grupy było sprawdzenie przy pomocy kamery wziernikowej i geofonu czy pod zawalonym stropem   nie znajdują się osoby.  W działaniach uczestniczyła również grupa poszukiwawcza z psem „STORAT” specjalizująca się między innymi w poszukiwaniach osób na  gruzowiskach. Zarówno nasze działania jak i Stowarzyszenia STORAT nie stwierdziły obecności  osób pod zawalonym stropem. Więcej zdjęć z akcji można znaleźć pod tym linkiem: http://www.straz-debica.net/?option=com_content&view=article&id=239:pierwsza-akcja-sgpr&catid=15:akcje&Itemid=110
Źródło: PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.