Previous
Next
Previous
Next

Zawody „Już pływam”

???????????????????????????????6 maja br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Gminne zawody w pływaniu „Już Pływam” uczniów klas I z Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica, których organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Były to już trzecie w tym roku zawody z cyklu „ Już Pływam” na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu, w których tym razem pierwszy raz rywalizowali uczniowie klas I. Zwieńczeniem całego cyklu zawodów będzie wielki finał z udziałem najlepszych uczniów z klas I-III, którzy będą rywalizować o nagrody indywidualne oraz w wielkiej sztafecie o tytuł dla swojej szkoły.
W zawodach wzięło udział 25 dzieci z 7 szkół z terenu naszej gminy. Zawody podzielone były na dwie grupy: chłopców i dziewcząt, którzy rywalizowali na basenie rekreacyjnym. Na zakończenie zmagań wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe nagrody oraz dyplomy za udział. Najlepszym zawodnikom wręczono dyplomy oraz medale za zajęcie I – III miejsca w zawodach.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce – Ola Kędzior – Zespół Szkół Gumniska z czasem : 14,54 s
II miejsce – Aleksandra Kurcz – Zespół Szkół Zawada z czasem : 16,37 s
III miejsce – Joanna Tarczoń – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem : 17,22 s
Klasyfikacja końcowa chłopców:
I miejsce – Patryk Lorek – Zespół Szkół Paszczyna z czasem : 11,81 s
II miejsce – Bartek Mroczek – Zespół Szkół Paszczyna z czasem : 11,96 s
III miejsce – Marcel Zatyczny – Zespół Szkół Pustków z czasem : 13,56 s
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.