Previous
Next
Previous
Next

KANA dziękuje Stefanowi Bieszczadowi

kontakt-150x150Z początkiem marca br. Katolickie Centrum Edukacji KANA rozpoczęło realizację projektu pn. „Prowadzenie Centrum Systemowego Rozwoju Dzieci i Młodzieży” w 2016 roku. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miasta Dębica i jest kontynuacją zadania realizowanego w 2015 roku. W związku z brakiem dotacji na kontynuację projektu w okresie styczeń-luty 2016, zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych były możliwe dzięki finansowej pomocy Stefana Bieszczada, radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
Z początkiem marca br. KANA przystąpiła do realizacji projektu pn. „Prowadzenie Centrum Systemowego Rozwoju Dzieci i Młodzieży” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Dębica. W ramach zadania w okresie marzec – czerwiec 2016 roku blisko 200 uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjalnych będzie mogło kontynuować naukę rozpoczętą z początkiem roku szkolnego 2015/2016. Ogółem w ramach projektu funkcjonuje 13 grup przedmiotowych. Tyle samo zajęć zostało zaplanowanych na rok szkolny 2016/2017. Rekrutacja na te zajęcia ruszy najprawdopodobniej z początkiem maja br.
KANA wyraża wdzięczność Panu Stefanowi Bieszczadowi za objęcie mecenatem zajęć dla dzieci i młodzieży, dzięki czemu uczniowie w styczniu i lutym, mogli kontynuować naukę z wybranych przez siebie przedmiotów i dyscyplin.
Źródło: KANA Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.