Previous
Next

DSC054543 czerwca na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego odbyła się XV edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych „MUNDIALITO 2016″ pod patronatem burmistrza miasta Dębicy o puchar przechodni Polskiego Związku Piłki Nożnej. Organizatorem turnieju który oficjalnie o godz. 9.00 otworzył  burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk  jak co roku, jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy oraz UKS „ Dwójka”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.