Previous
Next

Powitanie nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy

policjaOd wczoraj obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy pełni komisarz Andrzej Dragan. Nowego zastępcę powitał Komendant Powiatowy Policji w Dębicy inspektor Grzegorz Maksimczuk.
Podczas wczorajszej odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Grzegorz Maksimczuk powitał i przedstawił swojego nowego zastepcę kom. Andrzeja Dragana. Andrzej Dragan będzie nadzorował pracę policjantów pionu kryminalnego tutejszej komendy.
W mundurze pełni służbę od 23 lat. Swoją karierę rozpoczynał w murach Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. Następnym etepem był Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, a od 2005 roku Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W roku 2014 objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Z dniem 1 czerwca 2016 roku komAndrzej Dragan pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy. Serdecznie gratulujemy.
Źródło; Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.