Previous
Next
Previous
Next

Domowa Apteczka

VAGISILVAGISIL
Spray intymny eliminujący nieprzyjemny zapach
Vagisil posiada szeroką gamę produktów przeznaczonych do higieny intymnej. ·Spray – właściwości: eliminuje nieprzyjemny zapach, a nie ukrywa, długotrwała świeżość, odpowiedni także dla skóry wrażliwej, nie zawiera alkoholu, barwników, talku ani parabenów,   Przebadany ginekologicznie, przeznaczony do codziennego stosowania, delikatny i świeży zapach.
Cena: 14, 90 zł / 125 ml

Melisana Klosterfrau

Naturalny środek leczniczy o zbadanym i potwierdzonym działaniu. Działa na wszystkie objawy stresu, zarówno emocjonalne jak i biologiczne. Zawiera czynne składniki lecznicze melisy i innych ogólnie uznanych roślin leczniczych. Melisana stosowana zewnętrznie, przyniesie ulgę w mniej nasilonych nerwobólach i powysiłkowych bólach mięśni.
poj./cena:  95 ml – ok. 13,81 zł, 155 ml – ok. 18,73 zł, 235 ml – ok. 26,17 z

Folik® Mama
DRUGI, TRZECI TRYMESTR i LAKTACJA to suplement diety dla kobiet w drugim i trzecim trymestrze ciąży (do 14. do 40. tygodnia ciąży) i w okresie karmienia piersią, zawierający składniki, które trudno uzupełnić za pomocą codziennej diety. Należą do nich: kwas foliowy, jod i kwas tłuszczowy DHA (nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3), magnez i witamina D. Cena: 60 kapsułek/ok. 35 zł

neo-angin®
to pastylki do ssania, które złagodzą ból gardła działając przeciwbakteryjniei przeciwgrzybiczo. Wszystko to dzięki unikatowej formule TriActive, która : działa  antyseptycznie ponieważ zawiera alkohol 2,4-dichlorobenzylowy, wywołuje uczucie chłodu na błonach śluzowych i zmniejsza wrażliwość włókien czuciowych dzięki obecności lowementolu, wspomaga leczenie stanów zapalnych jamy ustnej i gardła przebiegających z objawami  takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk.op. 24 pastylki twarde/ 14,92 zł.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.