Previous
Next
Previous
Next

Obóz językowy i warsztaty bębniarskie -Lingo-Star Summer Camp Sielpia 2016

lINGOSTARTwoje dziecko nie ma planów na wakacje? Może dobrym pomysłem na wakacyjny wypoczynek będzie obóz Lingo-Star Summer Camp Sielpia 2016. Tam w wakacyjnym klimacie dzieci mogą szlifować język angielski lub niemiecki i nauczyć się czegoś jeszcze. Na przykład bębnić na prawdziwych bębnach.
“Wszystkie nasze obozy charateryzują się dużą intensywnością i bogatym programem. Każdego dnia odbywają się zajęcia językowe (w formie warsztatów, z podziałem na grupy o tym samym poziomie) oraz do wyboru: zajęcia robotyczne, naukowe (m.in. warsztaty chemiczne, fizyczne
i paleontologiczne), zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne oraz inne. W tym roku, zachęceni sukcesem z lata 2015 proponujemy naszym obozowiczom uczestnictwo w 3-dniowych warsztatach bębniarskich. W przypadku zgłoszeń dzieci z zeszłego roku możliwe jest utworzenie grupy zarówno początkującej jak i średnio-zaawansowanej.
Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby zapewnić dzieciom zindywidualizowaną opiekę i sprawić, aby na wspólnym wyjeździe dzieci czuły się jak najlepiej. Stąd nasze grupy są małe (maksymalnie 12-13 os.) a do grup najmłodszych (dzieci 6-7 lat) oprócz wychowawcy przydzielony jest dodatkowo asystent.
Wiemy, że kadra to jedno z najważniejszych ogniw udanego obozu
i dlatego zawsze starannie dobieramy skład osobowy wychowawców i pro-
wadzących. Są to osoby znane nam i sprawdzone. Bardzo często są to lektorzy lub instruktorzy Lingo-Star, których dzieci dobrze znają ze swoich placówek. Oprócz ciekawego, intensywnego programu oraz małych grup staramy się, by standard zakwaterowania nie pozastawiał nic do życzenia. Wiemy, że to także istotny element dobrego samopoczucia dzieci.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania związane z obozem – bardzo prosimy o kontakt! Miło nam będzie udzielić Państwu dodatkowych wyjaśnień. Serdecznie zapraszamy” – zachęcają organizatorzy. Szczegóły na plakacie obok, na stronie szóstej oraz na stronie www.lingostar.pl.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.