Previous
Next
Previous
Next

Grożąc nożem zabrał kobiecie pieniądze i laptop

PolicjaKara pozbawienia wolności do 12 lat grozi mieszkańcowi Dębicy, który w ubiegły piątek zaatakował 47-letnią kobietę i zabrał jej pieniądze oraz laptopa. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.
W ubiegły piątek policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednym z dębickich osiedli doszło do rozboju. Z ich ustaleń wynikało, że agresor pojawił się w mieszkaniu znanej mu 47-letniej kobiety. W pewnej chwili napastnik uderzył ją w głowę szklana butelką , po czym z kieszeni zabrał jej pieniądze. Jego łupem padł również znajdujący się w mieszkaniu laptop o wartości 2 tysięcy złotych.
Prowadzone przez dębickich policjantów czynności, doprowadziły do zatrzymania 44-letniego mieszkańca Dębicy. Wczoraj mężczyźnie przedstawiono zarzut rozboju. Na wniosek policjantów, prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.
Za czyn, którego dopuścił się mieszkaniec Dębicy grozi kara pozbawienia wolności od lat 2 do 12 lat.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.