Previous
Next
Previous
Next

II Gminne Mistrzostwa Przedszkolaków

???????????????????????????????31 maja 2016 r. na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym „Moje Boisko ORLIK 2012” w Pustkowie-Osiedlu odbyły się II Gminne Mistrzostwa Przedszkolaków, w których udział wzięło ponad 150 dzieci z 5 przedszkoli z Gminy Dębica: Pustyni, Paszczyny, Brzeźnicy, Pustkowa i Pustkowa – Osiedla. Organizatorami mistrzostw byli Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Klub Sportowy Chemik Pustków oraz Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu.
Mistrzostwa rozpoczęły się od przemarszu wokół boiska wszystkich dzieci prezentujących się w jednolitych strojach sportowych wraz z transparentami swojego przedszkola. Wszystkich uczestników Mistrzostw serdecznie powitał Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Krzysztof Lipczyński, Dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu – Agnieszka Kania, Prezes Klubu Sportowego CHEMIK Pustków – Rafał Polański oraz Sekretarz Gminy Dębica – Adrianna Miazga, która dokonała oficjalnego otwarcia II Mistrzostw.
Gdy najmłodsi sportowcy rozgrywali mecze piłki nożnej, dziewczynki mocno dopingowały swoich kolegów, by walczyli o kolejne gole, po których radości nie było końca. Swoje pociechy motywowali również opiekunowie oraz licznie przybyli rodzice, którzy z dumą obserwowali duże zaangażowanie swoich dzieci.
Oprócz turnieju piłki nożnej na przedszkolaków czekały również drużynowe konkurencje sprawnościowe tj.: sprint sztafetowy, sprint do piłki oraz bieg z przechodzeniem pod szarfą, które również dostarczały dzieciom wiele emocji.
Po zakończeniu sportowych zmagań, w których nie ma przegranych bowiem wszystkie dzieci biorące udział w mistrzostwach są zwycięzcami, na uczestników Mistrzostw czekały pyszne lody oraz dmuchany zamek przeznaczony do wspólnej zabawy.
Po krótkiej przerwie na zjedzenie lodów, nastąpiło oficjalne zakończenie II Gminnych Mistrzostw Przedszkolaków, podczas którego wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy, które wręczali Przewodniczący Rady Gminy Dębica – Piotr Żybura oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Krzysztof Lipczyński.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.