Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk zaprasza na XI Bicyklomanię

plakat_bicyklomania_2016_V2_PODGLADBurmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz producent rowerów firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym pod nazwą „BICYKLOMANIA 2016”. Start XI Bicyklomanii odbędzie się 11 czerwca (sobota) o g. 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności. Na mecie na wszystkich uczestników czekają atrakcje, nagrody i rowerowy piknik.
Program tegorocznej Bicyklomanii, której organizatorem jest Urząd Miejski w Dębicy a sponsorem firma Arkus & Romet Group to już tradycyjnie wspólny przejazd rowerami i piknik na mecie: na stadionie sportowym przy ul. Akademickiej. Trasa tegorocznej Bicyklomanii Dębica – Lipiny przebiega następująco: Start Plac Solidarności – ul. Kościuszki- Al. Jana Pawła II, Rędziny (Grabiny), Przyborów, Chotowa, Lipiny (postój ok. 11.00) i z powrotem Chotowa, Przyborów, Rędziny (Grabiny), , Al. Jana Pawła II,  Meta: Stadion Sportowy Ul. Akademicka w Dębicy.
Łącznie to 30,5 km a przewidywany czas przejazdu to 3,5 godziny z półgodzinnym postojem w Lipinach). Organizator przypomina, że warunkiem uczestnictwa w przejeździe jest posiadanie własnego kasku rowerowego (organizator nie zapewnia kasków rowerowych).
„Zapraszam wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na tegoroczną Bicyklomanię. Wyznaczona trasa jest bardzo atrakcyjna i wiedzie po płaskim terenie pozwoli aktywnie spędzić czas i zobaczyć wiele ciekawych miejsc ziemi dębickiej. Mam nadzieję, że podobnie jak w roku ubiegłym w Bicyklomanii wezmą udział całe rodziny, a pogoda pozwoli nam wspólnie spędzić miło czas na rowerowej wyprawie” – mówi burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.
Na mecie podczas pikniku organizatorzy zaplanowali dla uczestników sportowe konkurencje i atrakcje z nagrodami: turniej dla rodzin z dziećmi; dla młodzieży i dorosłych zawody, rywalizacje oraz trening funkcjonalny fitness. W programie jest też wiele atrakcji dla dzieci. Specjalnie przygotowana strefa zabaw pozwoli im świetnie się bawić i uczestniczyć w sportowych zadaniach prowadzonych przez animatorów, którzy w strefie zabaw i dmuchanych atrakcji poprowadzą gry i konkursy dla najmłodszych. DJ z najnowszymi muzycznymi hitami wprowadzi wszystkich w klimat rowerowego pikniku. Na uczestników Bicyklomanii jak co roku czekają nagrody. Każda zorganizowana grupa, która liczyć będzie 30 i więcej uczestników otrzyma bon o wartości 500 złotych na zakup roweru. Dodatkowy bon na zakup roweru sponsor imprezy przekaże dla najliczniejszej grupy zorganizowanej która będzie uczestniczyła w Bicyklomanii. Dla rodzin i zwycięskich drużyn biorących udział w konkursach przewidziano zestawy gadżetów i rowerowych akcesoriów. Natomiast każdy uczestnik Bicyklomanii otrzymuje 30% rabatu na zakup roweru lub akcesoriów rowerowych w firmowym salonie producenta w Podgrodziu za okazaniem opaski z numerem Bicyklomanii.
Jak podkreśla Wiesław Grzyb Prezes Arkus & Romet Group: Dla nas jako producenta rowerów to ważna lokalna impreza, w którą angażujemy się jako sponsor, ponieważ jesteśmy przekonani co do społecznego efektu, który przynosi. Dodatkowo, aktualnie mamy modę na rowery i zdrowy styl życia. Bicyklomania to dobra oferta dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić weekend. Serdecznie zapraszam.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.