Previous
Next
Previous
Next

Joanna Żurek – Krupka odznaczona złotą odznaką „Zasłużony dla Samorządu Radców Prawnych”

IMG_6585Honorową odznaką „Zasłużony dla Samorządu Radców Prawnych” przyznawaną przez Krajową Radę Radców Prawnych w Warszawie została wyróżniona radca prawny Joanna Żurek – Krupka, koordynator radców prawnych Urzędu Miejskiego w Dębicy i Starostwa Powiatowego w Dębicy.   Jest ona jedynym radcą prawnym z powiatu dębickiego, który otrzymał to najwyższe, przyznawane przez Krajową Radę Radców Prawnych w Warszawie w uznaniu za zaangażowanie i zasługi  w pracy na rzecz  samorządu radców prawnych odznaczenie.
Joanna Żurek – Krupka jako radca prawny pracuje od 20 lat. Jest absolwentką  Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie,  filii w Rzeszowie. Od wielu lat aktywnie działa w środowisku radców prawnych pełniąc różne funkcje m.in. z-ca Głównego Rzecznika Dyscyplinarnego VII kadencji KRRP (2007-2010), delegata na VIII i X Krajowy Zjazd Radców Prawnych, a  od 2010 r. do chwili obecnej jest przedstawicielem samorządu powołanym do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego. Od 2010 roku do dzisiaj jest członkiem Okręgowego Zespołu Wizytatorów, a od 2013 r. pełni także funkcję członka  Rady i Prezydium Rady OIRP w Krakowie IX kadencji. Od 2013 r. pełni również funkcję Skarbnika Rady oraz jest członkiem Wyższej Komisji Rewizyjnej Krajowej Rady Radców Prawnych. Jest również wieloletnim opiekunem i edukatorem aplikantów radcowskich i członkiem komisji egzaminacyjnej ds. przeprowadzania egzaminu radcowskiego (prawo administracyjne).
W uzasadnieniu przyznania mecenas Joannie Żurek – Krupka złotej odznaki Krajowa Rada Radców Prawnych w Warszawie podkreśla także jej zaangażowanie w działalność społeczną i dobroczynną  poprzez aktywnie wsparcie Stowarzyszenia Ruchu Kobiet do Walki z Rakiem Piersi „Europa Donna Dębica”, Stowarzyszenia „Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej” w Dębicy oraz  Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”. Od lat angażuje się także w walkę z wykluczeniem społecznym osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy m.in. poprzez świadczenie bezpłatnych usług prawnych. Niejednokrotnie bezpłatnie służy pomocą   i obsługą prawną wspomnianym stowarzyszeniom i organizacjom. Jest inicjatorką i koordynatorką organizowanej od kilku lat w Dębicy akcji udzielania bezpłatnych porad prawnych „Niebieski Parasol” z której co roku w Urzędzie Miejskim w Dębicy korzysta kilkadziesiąt osób.
IMG_6586

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.